Kancelaria Adwokacka, ul. Młyńska 4/2, 61-729 Poznań

Kancelaria partnerem biznesowym Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu

Z przyjemnością informujemy, że nasza Kancelaria została partnerem biznesowym Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu.

Współpraca z Wyższą Szkołą Bankową obejmuje współdziałanie w ramach prac Rady Partnerów Biznesowych Wydziału Finansów i Bankowości Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, współdziałanie w zakresie organizacji staży i praktyk, wsparcie w organizowaniu szkoleń i warsztatów, opiniowanie programów kształcenia i treści przedmiotów oferowanych w WSB, konsultowanie planów praktyk i staży, prowadzenie zajęć dydaktycznych, wsparcie dla prac badawczych w WSB, wsparcie konkursów i współpracę w zakresie tematyki prac dyplomowych.

Początek współpracy Stachowiak Kancelaria Adwokacka z Wyższą Szkołą Bankową w Poznaniu miał miejsce w maju 2017 roku, kiedy to Kancelaria objęła patronatem jedną z ogólnopolskich konferencji naukowych. Adwokat Marcin Stachowiak aktywnie i z zaangażowaniem wspierał studenckie koło naukowe, uczestnicząc w organizowanych przez nie wydarzeniach, wygłaszając wykład ekspercki nt. kredytów walutowych, czy organizując dla studentów kierunku prawo i prawo w biznesie wizytę studyjną w Kancelarii.

Adwokat Marcin Stachowiak od roku 2017/2018 prowadzi w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu zajęcia z prawa europejskiego ustrojowego, przygotowania do aplikacji oraz metodyki projektu dyplomowego.

W naszej Kancelarii kilkoro studentów kierunku prawo i prawo w biznesie z Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu odbyło praktyki studenckie oraz staże w ramach projektów stażowych współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej.

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu istnieje na akademickiej mapie Poznania już od ponad 25 lat. Jesteśmy dumni, że nasza Kancelaria została jednym z partnerów Wyższej Szkoły Bankowej!