Kancelaria Adwokacka, ul. Młyńska 4/2, 61-729 Poznań

Nowa siedziba Kancelarii

Minął już rok, od maja 2021 roku od kiedy to siedziba Kancelarii Adwokackiej Adwokata Marcina Stachowiaka mieści się pod nowym adresem. Z ul. Kramarskiej 3/1 Kancelaria przeniosła się do lokalu na parterze kamienicy przy ul. Młyńskiej 4/2 w Poznaniu.

Nowa siedziba jest efektem dynamicznego rozwoju Kancelarii. Spełnia potrzebę zapewnienia jeszcze większego komfortu obsługi naszych Klientów.

To też lepsza lokalizacja dla Klientów dojeżdżających do nas samochodem (miejsca parkingowe zlokalizowane przy samym wejściu do kamienicy) oraz komunikacją miejską (ok. 150 m od przystanku tramwajowego na placu Cyryla Ratajskiego). Odtąd znajdujemy się bliżej Sądu Rejonowego – Stare Miasto w Poznaniu oraz Sądu Rejonowego – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, a także Sądu Okręgowego w Poznaniu oraz siedzib poznańskich Prokuratur.

Wnętrze nowej siedziby zostało starannie zaprojektowane przez architekta z pracowni projektowej. Staraliśmy się utrzymać klasyczny styl i podkreślić wyjątkowy charakter historycznej kamienicy Starego Miasta w Poznaniu. Prace budowlano-remontowe i wykończeniowe zajęły pół roku. Zadbaliśmy o każdy detal, aby nic nie pozostawić przypadkowi. Mamy nadzieję, że nasi Klienci będą się czuć w nowych wnętrzach komfortowo.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć naszej nowej siedziby.